Autodoprava, Výstavba
inženýrských sítí, Zemní práce

Profil firmy

Firma MARTIN URBAN – ZEMNÍ PRÁCE vznikla v létě roku 2003 jako soukromá společnost se sídlem ve Vsetíně. Předmět činnosti firmy zahrnuje provádění staveb, nákladní autodopravu, zprostředkování obchodu a služeb.

Od počátku jsme se zaměřovali na stavby právě s vysokým podílem zemních prací. Tomu jsme samozřejmě také podřídili investice do nákupu strojů, zařízení a stavební mechanizace. Postupem času se firma rozrostla, přibylo techniky, pracovníků a také se rozšířila nabídka poskytovaných služeb.

V současné době má firma vybudováno stabilní zázemí, v podobě řady speciálních strojů a mechanizace, vlastní servisní dílny a v neposlední řadě samozřejmě zkušené, spolehlivé pracovníky. Díky těmto podmínkám a faktorům jsme přesvědčeni, že se nám daří uspokojovat naše zákazníky v nejvyšší možné míře. Ve firmě pracuje okolo 40 pracovníků a to v různých profesích dle struktury a povahy zakázek.

Naší vizí je vybavit pokud možno téměř všemi speciálními stroji a mechanizací, potřebnými k realizaci naších zakázek. Tímto se vyhneme závislosti na některých subdodavatelích a výrazně tak vždy urychlíme termín realizace a dokončení zakázky. Proto také neustále v rámci možností investujeme do pořizování další techniky, ať už to jsou nákladní automobily, či nové speciální stavební stroje.

Firma MARTIN URBAN – ZEMNÍ PRÁCE má dnes již pevné místo v tomto oboru, což dokládá získávání zakázek pro náročné investory a objednatele, které samozřejmě ve většině případů podléhají výběrovému řízení.

Živnostenské listy